بلاگ

دزدگیر

واقعیت این است با نصب سیستم دزدگیر در منازل و دفاتر کار و مغازه و … احتمال سرقت  و خرابکاری به شدت کاهش می یابد . امروزه کمتر مکانی را مشاهده می فرمایید که از سیستم دزدگیر استفاده نکره باشند . این سیستم در صورت تخطی افراد مزاحم و بیگانه به حریم خصوصی ساختمان هشدارهای لازم را به مالک ارسال کرده و شروع به پخش آژِیر در محیط مربوطه می کند .

سیستم دزدگیر در مارک های مختلف در دو مدل سیم کارت خور و سیستم معمولی با خط تلفن در مدلهای باسیم و وایرلس در بازار عرضه می گردد  که مختصر توضیحی بابت هر دو سیستم در ذیل به آن اشاره می کنیم .

دزدگیر سیم کارت خور :

در این سیستم همانطور که از اسم آن پیداست یک سیم کارت جهت کنترل و ارسال پیام از سمت دزد گیر به شما در ان استفاده می شود که حتی میتوان سیستم دزدگیر را از مسافت دور با دادن پیام خاموش و یا روشن کرد . در این سیستم با تعریف کرد ن یک تا سه شماره موبایل در سیستم به عنوان admin  این امکان را به شما بابت قطع و وصل سیستم را در هر کجای دنیا برای شما آسان می کند.

دزد گیر معمولی  : در این سیستم کلیه کارهای دزدگیر سیم کارت خور از جمله آژیر کشیدن و اعلام سرقت و … وجود دارد ولی امکان خاموش و یا روشن کردن دستگاه با استفاده از موبایل میسر نمی باشد .

دزدگیر وایر لس : دزد گیر وایر لس که عمدتا تجهیزات چشم آن بی سیم استفاده می گردد نیاز به ولتاژ مستقیم از دستگاه را ندارد و با یک باطری کتابی 9 ولت قادر به کار کردن در مدت زمانی که باطری چشمی تمام نشود می باشد که البته فاصله طولی چشم دزدگیر با دستگاه مرکزی هم باید بر اساس توان ارسالی سیگنال چشمی به دستگاه باشد که عواملی مانند ضخامت دیوار و تعداد طبقات و … در ارسال فاصله طولی سیگنال دخیل می باشد .

در صورت نیاز به هر گونه مشاوره و یا خرید دزدگیر می توانید با همکاران ما با شماره تماس 44567648-021 و 91690542-021 تماس حاصل فرمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *